برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی و عید تا عید بانوان شاهین‌شهری با هدف توانمندسازی
عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر گفت:‌ نمایشگاه صنایع‌دستی و جشنواره عید تا عید در محل باغ بانوان شهرداری شاهین‌شهر برگزار می‌شود.
 

پرستو جهانگیری عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به فعالان عرصه اطلاع‌رسانی افزود: خبرنگاران بازتاب دهنده واقعی شرایط اجتماعی – ی و آیینه تمام نمای انتظارات هر جامعه هستند.

وی افزود: خبرنگاران انسان‌های بلند همتی‌اند که می‌کوشند تا با نگاهی تیز بین و حق‌طلب در تصویرگری صادقانه رویدادها، هم‌وطنان را در مسیر دستیابی به اطلاعات درست و درک صحیح از وقایع و اتفاقات جامعه یاری رسانند که از همین‌جا به آن‌ها خدا قوت گفته و روز آن‌ها را تبریک می‌گوییم.

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر در ادامه تصریح کرد: در راستای توانمندسازی بانوان با محوریت و نظارت کمیسیون امور ایثارگران، امور اجتماعی و بانوان شورای شهر شاهین‌شهر نمایشگاه صنایع‌دستی و جشنواره عید تا عید در محل باغ بانوان شهرداری شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به‌احتمال زیاد این نمایشگاه از ۲۲ مرداد ۳۱ مردادماه سال جاری به مدت یک هفته برگزار خواهد شد، گفت: توانمندی‌های بانوان شاهین‌شهری در زمینه‌های مختلف به‌خصوص در حوزه فعالیت‌های تولیدی در محل باغ بانوان به نمایش گذاشته می‌شود تا بتوانیم از این طریق دستاوردهای بانوان را به همگان معرفی کنیم.

جهانگیری ادامه داد: تمام تلاش ما حمایت از تولیدات داخلی و معرفی آن به‌کل کشور است که در این زمینه باید اطلاع‌رسانی‌های لازم به‌خوبی انجام داده شود و این مهم در بین همگان ترویج یابد تا بتوانیم در این زمینه خروجی‌های بسیار مناسبی را شاهد باشیم.

وی در پایان با تأکید مشارکت همه بانوان در برگزاری این نمایشگاه گفت: امیدواریم که برگزاری این نمایشگاه باعث تقویت روحیه بانوان شاهین‌شهری به‌منظور ایجاد اشتغال و فعالیت در حوزه کارآفرینی شود.

انتهای پیام/ج


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بانوان ,نمایشگاه ,شاهین‌شهر ,شاهین‌شهری ,برگزاری ,می‌شود ,بانوان شاهین‌شهری ,نمایشگاه صنایع‌دستی ,برگزار می‌شود ,شاهین‌شهر برگزار ,شهردا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روان پزشکی احکام ازدواج و طلاق در حقوق ایران International Network Of Arbaeen Mobaleghin-preachers دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ احساسی فرهنگ و هنر الشتر میلاد خان‌میرزایی آژانس مسافرتی اصفهان | طلوع سفریاد اینترپلاس عــمــاد نوشتکـ ـهـا