رسانه‌ها و اصحاب قلم نقش مهمی در روشنگری و خنثی کردن شایعات دشمنان دارند
رئیس اداره ارشاد شاهین‌شهر و میمه گفت: در شرایط امروز ، رسانه‌ها و بخصوص خبرنگاران نقش مهمی در روشنگری جامعه و خنثی کردن شایعات دارند.
 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، فرامرز رادمنش عصر روز ۱۹ مرداد در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل پردیس هنرمندان شاهین‌شهر اظهار کرد: در شرایط امروز ، رسانه‌ها و بخصوص خبرنگاران نقش مهمی در روشنگری جامعه و خنثی کردن شایعات دشمنان دارند.

وی با اشاره به مشکلات فراوانی که برای اهالی رسانه ازجمله گرانی کاغذ و زینک، بیمه، افزایش اجاره  بهاء دفاتر برای مطبوعات به وجود آورده است، گفت: باید رفع مشکلات مطبوعات و رسانه‌ها در دستور کار مسؤولان کشور باشد.

رئیس اداره ارشاد شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه خبرنگاران باید روشنگری را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند، بیان داشت: با توجه به حساسیت امسال، مهم‌ترین رسالت رسانه‌ها رعایت حقوق شهروندی و ایجاد امنیت روانی در جامعه است.

وی متذکر شد: دوری از استبداد رأی، عدالت‌پیشگی و جلوگیری از هوای نفس، بهره‌گیری از م مردم و نخبگان، کمک به فراهم‌سازی آسایش مردم، برقراری ارتباط عاطفی با شهروندان و مدیران، اطلاع‌رسانی سریع و صریح و مسئولانه، رعایت رفاقت، داشتن سعه‌صدر و زبان تشکر و حفظ حرمت کلمات مهم‌ترین انتظارات از رسانه‌ها و اصحاب قلم است.

رادمنش در پایان افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین‌شهر و میمه تمام  همت خود را در حمایت از مطبوعات و ارتقا رتبه و جایگاه رسانه‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه و همچنین برقراری امنیت شغلی برای خبرنگاران و بیمه آنان به کار بسته است.

انتهای پیام/ج


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: رسانه‌ها ,شاهین‌شهر ,خبرنگاران ,میمه ,روشنگری ,دارند ,خنثی کردن ,کردن شایعات ,شایعات دشمنان ,دشمنان دارند ,روشنگری جامعه ,شایعات دشمنان دارند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تله کابین سایه های بیداری mojgan.abed7 پنل پیامک - پنل اس ام اس - سامانه پیام کوتاه -پیامک تبلیغاتی وبنو - یک سایت آموزشی در دست تعمیر ... فقط گیم